Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7545
Stary 07.11.2011, 21:55
Stało sie to sie stało - pozostaje kibicowac by za rok nie grał w jakiejs LM albo coś. i kogo etraz ścigniemy eksperci? Aha - i skończcie .......ić o tym Jimenezie bo mi się smutno robi was.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując