Wyświetl pojedynczy post
TS Girl
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7543
Stary 07.11.2011, 21:54
Ja mimo ogólnej radości będę niepocieszona, że w najbliższym czasie będę musiała zedytować swój podpis. Osobiście uważam, że decyzja o zwolnieniu Maaskanta nie jest bezpodstawna, ale mimo wszystko została podjęta zbyt szybko. Myślę, że danie mu czasu do zimy byłoby całkiem w porządku. Chyba to całe zamieszanie po derbach tak przyspieszyło wydarzenia. Szkoda, naprawdę. Prowadził nas do LM, wygrał mistrzostwo, tego mu gratuluję i z całego serca dziękuję. To niezwykle sympatyczny, szybko asymilujący się człowiek, który promienieje dobrą energią, życzę mu wszystkiego najlepszego w dalszej karierze.
Odpowiedz cytując