FraMat napisał(a):

Ten klub to banda amatorów.
Najbardziej cieszą się w Warszawie i w Poznaniu (nie licząc pokemonów w Krakowie).
Bolesne jest kibicowanie klubowi prowadzonemu bez głowy
|
Powtórzę co napisałem wcześniej - debile.
Rzucili motłochowi trenera na pożarcie. Klasyczna zagrywka, przerabiana już wielokrotnie z opłakanymi skutkami. Problem w tym, że problemy nie zaczynały się ani nie kończą na nim.
Jimenezowi życzę powodzenia w klubie, który będzie prowadził. Ma szczęście, że nie będzie to Wisła.