Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7541
Stary 07.11.2011, 21:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ten klub to banda amatorów.
Najbardziej cieszą się w Warszawie i w Poznaniu (nie licząc pokemonów w Krakowie).

Bolesne jest kibicowanie klubowi prowadzonemu bez głowy
Powtórzę co napisałem wcześniej - debile.
Rzucili motłochowi trenera na pożarcie. Klasyczna zagrywka, przerabiana już wielokrotnie z opłakanymi skutkami. Problem w tym, że problemy nie zaczynały się ani nie kończą na nim.

Jimenezowi życzę powodzenia w klubie, który będzie prowadził. Ma szczęście, że nie będzie to Wisła.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując