|
i co to da? nic to nie da
ciagle w Wisle nie ma profesjonalizmu, ale cieszcie sie
przyjdzie nowy trener ktorego bedzie zwalniac max po roku i tak ....a jego mac caly czas, ale coz
w klubie nie moze byc stabilizacji
bo nowy trener zaliczy kilka wpadek i bedzie do zwolnienia ;] i tak caly czas do usranej smierci
|