Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7534
Stary 07.11.2011, 21:50
i co to da? nic to nie da
ciagle w Wisle nie ma profesjonalizmu, ale cieszcie sie
przyjdzie nowy trener ktorego bedzie zwalniac max po roku i tak ....a jego mac caly czas, ale coz
w klubie nie moze byc stabilizacji
bo nowy trener zaliczy kilka wpadek i bedzie do zwolnienia ;] i tak caly czas do usranej smierci

Odpowiedz cytując