|
W tym klubie nigdy nie będzie dobrze. Jak już tak bardzo chcieli zmieniać trenera to powinni to zrobić w zimie nie teraz. Cupiał nie nauczył się nic, dalej decyduje bezmyślnie pod wpływem emocji. To nie jest cecha pożądana w zarządzaniu drużyną piłkarską.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|