Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7520
Stary 07.11.2011, 21:43
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Przestań z tą bazą treningową. Cracovia ma lepszą, bo trenują na Camp Nou na Kablu tak? Podbeskidzie ma pewnie zaj...istą, bo nie mieli gdzie grać na początku sezonu? Na ilu to boiskach trzeba trenowac jednoczesnie, żeby wygrac z ostatnią drużyną w tabeli w derbach? Na 10? na 20? Mają jedno boisko, z równą murawą, mają basen i odnowę biologiczną? Mają. Więc maja warunki, żeby wygrywać z Cracovią i Podbeskidziem.
prachy mają lepszą bazę treningową, oczywiście że tak. Mają balon, chyba z dwa boiska, jedno oświetlone. W porównaniu do nas to jest kosmos.

Sama baza jest determinująca dla poważnych trenerów z zachodu, żeby być zainteresowanym pracą tutaj. Bo o poważnych trenerów mi chodzi a nie słodko pierdących bajkopisarzy którzy przyjmują takie warunki jak proponujemy i jest super.

Warunki na pokonanie parchów i Podbeskidzia oczywiście że mamy, ale na rozwój i sprostanie poważnym celą niestety już nie.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując