Wyświetl pojedynczy post
artur1906
Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: 27 LAT w N-H teraz...r22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.11.2011, 21:27
Musimy pokazać charakter .Nasi wrogowie tylko czekają na to abyśmy się pokłócili podzielili i przestali chodzić na mecze.pokażmy im naszą ŚIŁĘ. A piłkarzom podziękujemy po swojemu .
Odpowiedz cytując