Temat
:
[13 kolejka] Cracovia Kraków - Wisła Kraków 6 Listopad, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
artur1906
Member
Od: 01.2011
Skąd: 27 LAT w N-H teraz...r22
Offline
#
1
07.11.2011, 21:27
Musimy pokazać charakter .Nasi wrogowie tylko czekają na to abyśmy się pokłócili podzielili i przestali chodzić na mecze.pokażmy im naszą ŚIŁĘ. A piłkarzom podziękujemy po swojemu .
artur1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do artur1906
Znajdź inne posty napisane przez artur1906