Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7470
Stary 07.11.2011, 20:34
raindog napisał(a):Wyświetl post
Czyli w klubie nadal syf i nic się nie zmienia. Jeśli już ktoś miał podjąć decyzję, to mam nadzieje, że była to decyzja Stana.

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Jeśli ktoś wyjebał trenera to na pewno była to decyzja bossa.
Odpowiedz cytując