willow napisał(a):

|
ŁKS) Zanim zdiagnozują problem i zanim zaczną wprowadzać własne koncepcje, będzie po rundzie. I strata pewnie większa niż nam się wydaje.
|
Ależ strata właśnie przy Maaskancie będzie coraz większa. Facet, który będzie teraz bardziej pochłoniety pakowaniem się niż trenowaniem, nie gwarantuje niczego. Zawodników juz on nie ruszy do biegania skoro ich tak rozpuścił. Tymbardziej, że już widza jego koniec.