Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7460
Stary 07.11.2011, 20:15
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
....a mać, a odkąd trener zapierdala na boisku?A może lepiej napisać, "takim piłkarzom, mówimy "dziękuje"?A jak myślisz, kto tak naprawdę od paru lat "daje zielone światło" na kogoś poważnego?Zobacz, w Legii zaryzykowali i mają piłkarza, który regularnie strzela bramki i kosztuje ich ponad 500 tyś Euro.Jak myślisz, dlaczego takiego zawodnika jeszcze nie ma w klubie?Myślisz, że Valckx nie umie ściągnąć, Maaskant nie chcę takiego grajka?BO ....a nie ma pieniędzy, mimo ostatnich transferów i sprzedaży biletów.Jak myślisz, gdzie są?
Najlepiej ....a zwalać wszystko na trenera.Tutaj i Guardiola by nie zagrzał miejsca.
A co zaryzykowali? Oni mają Ljuboję, my mamy Meliksona. Nie mówię, że Maaskant ma wygrywać z Fulham na wyjeździe. Przeanalizuj sobie nasz skład i zobacz, kto jest na miejscu tuż za nami w tabeli: Korona Kielce. Korona, której zabrano połowę składu, której miasto obcięło dotacje. A my się zbroimy na Ligę Mistrzów, na puchary, a z Podbeskidziem nie potrafimy wygrać? I to wszystko wina zawodników? Jak dla mnie to oni mogą mecz przegrywac po 3:4 tracąc gola przypadkowego w ostatniej minucie. Zdarza się. Ale niech coś grają. Ale nie można cały czas grać padaczki i mówic, że jest się w świetnej formie.
Ostatnio edytowane przez Grisza1 : 07.11.2011 o godz. 20:19.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując