Grisza1 napisał(a):

|
Wywalili, czy nie wywalili, Maaskanta być tu już dawno nie powinno. Na sukces drużyny składają sie umiejętności zawodników, dyspozycja dnia, zaangażowanie i szczęście. Wisła wygrywała w 90% spotkań rozegranych przez Holendra dzięki szczęściu. Dzięki szczęściu to można wygrać 1 na 10 meczów z Barcelona. Z Cracovią, Podbeskidziem, ŁKS czy inną Limanovią Wisła o szczęsciu nawet myślec nie powinna. Wisła te drużyny powinna roznieśc w proch i pył umiejętnościami i zaangazowaniem. Wisła Maaskanta tego nie robiła. Nie potrafiła. Było szczęscie. Takim trenerom mówimy: dziękuję!
|
....a mać, a odkąd trener zapierdala na boisku?A może lepiej napisać, "takim piłkarzom, mówimy "dziękuje"?A jak myślisz, kto tak naprawdę od paru lat "daje zielone światło" na kogoś poważnego?Zobacz, w Legii zaryzykowali i mają piłkarza, który regularnie strzela bramki i kosztuje ich ponad 500 tyś Euro.Jak myślisz, dlaczego takiego zawodnika jeszcze nie ma w klubie?Myślisz, że Valckx nie umie ściągnąć, Maaskant nie chcę takiego grajka?BO ....a nie ma pieniędzy, mimo ostatnich transferów i sprzedaży biletów.Jak myślisz, gdzie są?
Najlepiej ....a zwalać wszystko na trenera.Tutaj i Guardiola by nie zagrzał miejsca.