willow napisał(a):

Jasne, Wywal teraz Jaliensa i Lameya oraz Chaveza, bo nam ostatnio bramki zawala. A na obronie zagra Szymanowski z Musiałem.
Do końca rundy nie zostało wiele. Powinni rozegrać sprawę politycznie. Ale jak zwykle Cupiałowi głowa się zagrzała.
|
Chavez zawala bramki, bo musi grać za dwóch, Jaliens zawsze jest tam gdzie potrzebny nie jest. Zobacz, że ma kto grać na środku zamast Jaliensa - czy to Bunoza czy Jovanović czy Czekaj (a każdy z noch jest młodszy!). O Lameyu nic nie wspominałem, nie wiem czemu z nim wyskoczyłeś, były próby (udane!) aby na prawej stronie grał Jovanović. Jaliens wybitnie jest pupilkiem Maaskanta i wybitnie przyjechał na dobrze płatną emeryturę i swoją grą tego nie kryje. I szczerze - wolę by do końca rundy trenerem był Moskal albo inny Kulawik, bo gorzej być nie może niż jest obecnie z Maaskantem.