|
Jesli nowy trener przyszedlby w ciagu tych najblizszych 2 tygodni to bedzie to nawet lepsza opcja niz zmiana w przerwie zimowej. Grac gorzej sie juz raczej nie da, zepsuc przez te pare tygodni tez nie ma co. A mozna poznac w pewnym stopniu druzyne i lige i juz miec jakis plan na przerwe zimowa. Zarowno w kwestii transferow jak i przygotowan.
|