willow napisał(a):

Jasne, Wywal teraz Jaliensa i Lameya oraz Chaveza, bo nam ostatnio bramki zawala. A na obronie zagra Szymanowski z Musiałem.
Do końca rundy nie zostało wiele. Powinni rozegrać sprawę politycznie. Ale jak zwykle Cupiałowi głowa się zagrzała.
|
Nie wiemy jeszcze czy info prawdziwe...
Powinni zaczekać do zimy z tą decyzją. Jeśli prawda to ciekawe czy decyzja Cupiała czy zarządu. (Stana/Basałaja) Pewnie i tak się nie dowiemy bo Basałaj ze Stanem ewentualnie zgarną to na siebie.