Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7443
Stary 07.11.2011, 19:39
Christofor napisał(a):Wyświetl post
A po to by w końcu wyje.ać z pierwszego składu Jaliensa. Ten chłop ucieka jak najdalej od piłki a i tak cały czas gra. Prawda jest taka, że nasza defensywa zawsze gra w 3, Jaliens unika gry i kontaktu z piłką jak tylko może.
Jasne, Wywal teraz Jaliensa i Lameya oraz Chaveza, bo nam ostatnio bramki zawala. A na obronie zagra Szymanowski z Musiałem.
Do końca rundy nie zostało wiele. Powinni rozegrać sprawę politycznie. Ale jak zwykle Cupiałowi głowa się zagrzała.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując