Christofor napisał(a):

|
A po to by w końcu wyje.ać z pierwszego składu Jaliensa. Ten chłop ucieka jak najdalej od piłki a i tak cały czas gra. Prawda jest taka, że nasza defensywa zawsze gra w 3, Jaliens unika gry i kontaktu z piłką jak tylko może.
|
Jasne, Wywal teraz Jaliensa i Lameya oraz Chaveza, bo nam ostatnio bramki zawala. A na obronie zagra Szymanowski z Musiałem.
Do końca rundy nie zostało wiele. Powinni rozegrać sprawę politycznie. Ale jak zwykle Cupiałowi głowa się zagrzała.