Wyświetl pojedynczy post
Christofor
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7440
Stary 07.11.2011, 19:33
willow napisał(a):Wyświetl post
Sam się otrząśnij... po ch...j Go w ogóle teraz wywalali? (o ile to prawda)?
Tak trudno było poczekać do zimy i wtedy zatrudnić kogoś lepszego?
A po to by w końcu wyje.ać z pierwszego składu Jaliensa. Ten chłop ucieka jak najdalej od piłki a i tak cały czas gra. Prawda jest taka, że nasza defensywa zawsze gra w 3, Jaliens unika gry i kontaktu z piłką jak tylko może.
Odpowiedz cytując