Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7439
Stary 07.11.2011, 19:29
willow napisał(a):Wyświetl post
Sam się otrząśnij... po ch...j Go w ogóle teraz wywalali? (o ile to prawda)?
Tak trudno było poczekać do zimy i wtedy zatrudnić kogoś lepszego?
Tylko po co czekać? Może jednak drużyna zacznie grać cudownie czy co bo nie rozumiem?


Lepiej juz dać rozeznać się w jakich najemnikach może wybierać nowy trener.
Odpowiedz cytując