willow napisał(a):

Sam się otrząśnij... po ch...j Go w ogóle teraz wywalali? (o ile to prawda)?
Tak trudno było poczekać do zimy i wtedy zatrudnić kogoś lepszego?
|
Tylko po co czekać? Może jednak drużyna zacznie grać cudownie czy co bo nie rozumiem?
Lepiej juz dać rozeznać się w jakich najemnikach może wybierać nowy trener.