Romuald napisał(a):

Szkoda,że nie zdążyliśmy z Probierzem ale przynajmniej klub jest przygotowany na następce .
Wisła szukała następcy Maaskanta już po ligowej porażce z Legią Warszawa. Sondowała możliwość sprowadzenia pod Wawel Michała Probierza, ale zanim się na niego zdecydowała, ten via ŁKS trafił do Arisu Saloniki .
|
Ciekawi mnie skąd masz informacje,że Wisła sondowała sprowadzenie Probierza jak ten zanim objął ŁKS [a objął go tylko dlatego,że w tym czasie mieszkał właśnie w Łodzi ] czekał na decyzje Greków,czyli zanim wziął ŁKS to wiedział już o Arisie, wątpię,żeby ktoś z Wisły brał jego kandydaturę na poważnie jak on był już nastawiony na wyjazd.