willow napisał(a):

|
Zależy, kto za niego. Jeśli Moskal, Kulawik lub inny Nawałka, to ja dziękuje za taką politykę Cupiała. Oczywiście z całym szacunkiem do w/w piłkarzy...
|
A kogo sie ku... spodziewasz

Myslisz ze zalatwia Ci trenera z gornej polki europejskiej w ciagu dnia

Moskal dokonczy a w zimie nowy trener...
Otrzasnij sie..