AS82 napisał(a):

|
Jeszcze wieksza parodia jest to ,że po drugiej stronie beda Polacy ,którzy beda głosić hasła które są o rzut beretem od tych z którymi przodkowie atakowali Polske w 39 roku...
|
Podaj przykłady. Masz na myśli hasła typu "Bóg, Honor, Ojczyzna"? "Niech żyje wielka Polska"? Czy jeszcze jakieś inne, "faszystowskie" zawołania? Nie rzucaj tu sloganami, których nie umiesz poprzeć, tylko podawaj konkrety, albo dziób w kubel, lewaczku.