Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 07.11.2011, 19:08
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze wieksza parodia jest to ,że po drugiej stronie beda Polacy ,którzy beda głosić hasła które są o rzut beretem od tych z którymi przodkowie atakowali Polske w 39 roku...

Podaj przykłady. Masz na myśli hasła typu "Bóg, Honor, Ojczyzna"? "Niech żyje wielka Polska"? Czy jeszcze jakieś inne, "faszystowskie" zawołania? Nie rzucaj tu sloganami, których nie umiesz poprzeć, tylko podawaj konkrety, albo dziób w kubel, lewaczku.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 07.11.2011 o godz. 19:12.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując