qqq_b napisał(a):

|
W 90 minucie meczu Legii z Rapidem było na boisku 8 Polaków ( !!! ) w składzie Legii. W tym 2-ch 19 latków i 2-ch 20-latków. W 90 minucie naszego meczu z Fulham na boisku był 1 ( słownie JEDEN ) ku.wa POLAK
|
W ŁKSie w ostatnim meczu wystąpiło 12 polaków i dostali u siebie 4 w plecy, no i ch.j?! Nagle Legia Skorży (którego kilkanaście miesięcy temu na taczkach z klubu wywoziliście) stała się wielkim wzorem do naśladowania dla was o znawcy, jak z koziej dupy trąbka. Więcej myślenia, mniej pisania!