Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7414
Stary 07.11.2011, 18:25
ooona napisał(a):Wyświetl post
Czyli co....po przerwie na reprezentację czekają nas:
- wymęczony remis lub przegrana z Górnikiem
- klęska ze Śląskiem
Bardzo prawdopodobne !?
Prawdopodobne.
Ale jaką masz alternatywę?
Przyjdzie Nawałka albo drużynę obejmie Moskal i wygramy wszystkie mecze w cuglach? Nie ma szans.
Nie dlatego chcę, aby Maaskant został, że uważam, iż nagle coś się odmieni. Zależy mi na tym ponieważ zatrudnianie kolejnych Urbanów, Tarasiewiczów czy Ulatowskich jako ratowników klubu skończy się jeszcze większą tragedią.
Tymczasem drużyna jest w rozsypce i to pod każdym względem, psychologicznym, motorycznym i taktycznym. Ogarnąć to może tylko doświadczony trener, psycholog i to tylko wtedy, jeśli będzie miał czas. A ten czas to najwcześniej przerwa zimowa.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując