ooona napisał(a):

Czyli co....po przerwie na reprezentację czekają nas:
- wymęczony remis lub przegrana z Górnikiem
- klęska ze Śląskiem
Bardzo prawdopodobne !?
|
Prawdopodobne.
Ale jaką masz alternatywę?
Przyjdzie Nawałka albo drużynę obejmie Moskal i wygramy wszystkie mecze w cuglach? Nie ma szans.
Nie dlatego chcę, aby Maaskant został, że uważam, iż nagle coś się odmieni. Zależy mi na tym ponieważ zatrudnianie kolejnych Urbanów, Tarasiewiczów czy Ulatowskich jako ratowników klubu skończy się jeszcze większą tragedią.
Tymczasem drużyna jest w rozsypce i to pod każdym względem, psychologicznym, motorycznym i taktycznym. Ogarnąć to może tylko doświadczony trener, psycholog i to tylko wtedy, jeśli będzie miał czas. A ten czas to najwcześniej przerwa zimowa.