|
Jesli Maaskant zostanie, to coś jednak w Wiśle zmienia się na lepsze. Zamiast wypieprzyć jak zwykle trenera, może by tak wzmocnić szkolenie? trener od przygotowania fizycznego z prawdziwego zdarzenia? sztab medyczny? psycholog? dalsze wymienianie składu?
Baza treningowa i szkolenie młodzieży?
Trener to jest kierowca tego samochodu. Można oczywiście zatrudnić gościa, który będzie szybciej jeździł i mniej gadał, ale generalnego remontu silnika to nie zastąpi. Szukajcie problemów tam, gdzie naprawdę są.
|