willow napisał(a):

Owszem,m odpowiada. Ale pokaż mi dyrektora sportowego, który nie mając własnego zaplecza piłkarskiego i bazując na zawodnikach z zewnątrz, mam 100% trafność transferów? Znasz takiego?
Valckx ma dobre transfery, ma też fatalne. Jak w każdym klubie. Tak było, jest i będzie. Jeśli zatrudni 4 piłkarzy, z czego jeden nie będzie się nadawał do gry, to dla mnie będzie ok.
|
Oczywiście że takiego dyrektora sportowego co się nie myli nie ma. Pisałem i teraz jeszcze raz pisze o tym że Stan jest dobrym dyrektorem sportowym, ale żeby nie fałszować faktów i nie robić z niego nieomylnego półboga. Średnią dobrych do złych transferów ma dobrą
(Jestem wyczulony zarówno na przesadną krytykę, ale jeszcze bardziej na przesadne bałwochwalstwo stąd mój post do dawissa który upatruje wpływu mitycznych złych że Stan sprowadził Diaza czy innego słabiaka, nie dopuszczając do wiadomości że i on się może czasem pomylić.)