Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7408
Stary 07.11.2011, 18:16
Nie rozumiem, jak "taki" trener pozwala na to, że Junior Diaz gra w tej drużynie...
Wszystko o Wiśle w jednym miejscu: http://www.sport-informer.pl/topic/p...a_wisla_krakow
Odpowiedz cytując