Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lukaku
Junior Member
Od: 10.2011
Offline
#
7408
07.11.2011, 18:16
Nie rozumiem, jak "taki" trener pozwala na to, że Junior Diaz gra w tej drużynie...
Wszystko o Wiśle w jednym miejscu:
http://www.sport-informer.pl/topic/p...a_wisla_krakow
lukaku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukaku
Znajdź inne posty napisane przez lukaku