|
kot, ale demagogie uprawiasz... Chavez w tamtym sezonie, byl najlepszym stoperem ekstraklasy, do tego gral bardzo dobrze w reprezentacji Hondurasu. Dragana mogl zwolnic, nadal moze, ale trzeba dac mu walizke pieniedzy. Watpie tez zeby sciagniecie Diaza bylo pomyslem Stana.
|