pcpc napisał(a):

|
Jak to wasz pocieszy Młoda Wisła wygrała derby 2-1 dwa gole czekaja
|
Młodzi zagrali naprawdę ciekawy mecz. Jedyną ich wadą była dzisiaj nieskuteczność, bo było kilka pewniaków i mogło się skończyć dużo lepiej niż 2:1. No i Czekaj pewnie wykonał dwa karne, za co chwała mu dzisiaj. Dobrze, że chociaż Młoda Wisła pokazała Cracovii jak się gra.