Luk_Biala_Gwiazda napisał(a):

Ot cała historia z zatrudnieniem Jimeneza. Taki człowiek nigdy nie przyjdzie pracować za pieniądze, jakie zarabia się w Wiśle i nie będzie trenował zawodników na jednym odziobanym boisku.
|
Ale też długo bezrobotny nie może dać zapomnieć o sobie. A takie kluby np jak AEK Ateny , i podobne go nie chciały wiec... musi coś chwycić...