Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7400
Stary 07.11.2011, 17:37
Luk_Biala_Gwiazda napisał(a):Wyświetl post

Ot cała historia z zatrudnieniem Jimeneza. Taki człowiek nigdy nie przyjdzie pracować za pieniądze, jakie zarabia się w Wiśle i nie będzie trenował zawodników na jednym odziobanym boisku.

Ale też długo bezrobotny nie może dać zapomnieć o sobie. A takie kluby np jak AEK Ateny , i podobne go nie chciały wiec... musi coś chwycić...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując