Sam Maskaant mówił mówił że potrzebuje czasu i że w pierwszym roku tytułu raczej nie będzie i się wszyscy nagle zdziwili jak zdobył... Ja bym go jeszcze zostawił. To że młodych nie mamy to nie jego wina! Tylko przedników i zarządu i bazy treningowej że wisła nie posiadała. Legia ma 10 rok i są teraz efekty wchodzi Żyro Komorowski . Trzeba czasu. Chciał doświadczonych piłkarzy na obrone. Skąd mógł wiedzieć że to będą nie wypały... A teraz do tego plaga kontuzji. <Jak w Milanie

> Do końca rundy trzeba go zostawić..