|
Mi wystarczy zaangażowanie , którego obecny trener i większość składu nie wykazują , skoro nie mają zaangażowania to według mnie każdy debil nawet powinien zrozumieć że nie powinni pracować w tym klubie . Niestety wiele osób ma klapki na oczach i myśli mistrzostwem z tego roku lub (...) wie czym jeszcze ...
|