Wyświetl pojedynczy post
Wiślak88
Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7393
Stary 07.11.2011, 17:16
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Maaskant bierz Jaliensa i Lameya na rower i pedałujcie- kierunek: Holandia !!!

GO HOME !!!
Patrzę tak na mądre i przemyślane posty kota czy Pablo84, a później czytam taki post jak ten cytowany i mnie krew zalewa. Ten temat niestety zaśmiecony jest w dużej mierze kompletnie kretyńskimi postami, które nic nie wnoszą a w wielu z nich obrażani są nasi piłkarze i trener. Też nie mogę patrzeć na grę niektórych piłkarzy i w....ia mnie, że jadę do Krakowa ponad 200 km na mecz, żeby zobaczyć kaszankę jak z Podbeskidziem, ale trochę szacunku. To jest nie do pomyślenia.

Co do zwolnienia trenera, to wydaje mi się, że niektórzy za dużo nagrali się w football managera czy inne fify i myślą, że zwolnienie trenera od razu jak za pomocą czarodziejskiej różdżki zmieni grę nie do poznania Otóż tak nie jest
Odpowiedz cytując