Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7389
Stary 07.11.2011, 16:54
@kot

Holendrzy tylko na samym początku myśleli, że odpadowi piłkarze(Branco,Boukhari) się u nas sprawdzą.

Już w okienku zimowym jak i letnim, transfery były udane.

Zima: Genkov, Melikson, Pareiko błyszczeli - Jaliens tak średnio

Lato: Biton, Jovanovic, Iliew- błyszczą - Nunez, Lamey tak średnio

Zatem teoretycznie tak jak wypaliły transfery w zimie, jak i też transfery w lato to powinniśmy być coraz silniejsi.

Problem jest jednak to, że teraz Ci z zimy mniej błyszczą głównie przez kontuzję(Genkov, Melikson). Do tego kontuzja Małeckiego, ci z lata się sprawdzili Lamey zapewnił nam LE w Łoweczu(nie tylko bramką), z Cikosem byłoby jeszcze gorzej. Serbowie i Biton to chyba każdy widzi, że to wzmocnienia. Argentyńczykowi też trzeba dać jeszcze jedną rundą, żeby się przekonać co do niego lub przeciwko niemu.

Chavez nie jest taki zły, ale jego forma jest w mega dołku. Niech się weźmie za grę a nie pisanie na tym pseudo portalu.
Odpowiedz cytując