Cytat:
|
[Dzisiaj 16:33] focusik09: a może on ujarany wychodzi na te konferencje, że mu się tak wszystko podoba
|
Wchodzę na forum po derbach i od razu natrafiam na perełkę... o Maaskanta oczywiście chodzi, nie muszę nawet szukać kontekstu... dobre, dobre
