|
Akurat Jaliens we wczorajszym meczu zagrał poprawnie .Niczego nie zawalił a w kilku razy agresywnie interweniował , nie bał się starć fizycznych .Jaliens to bardzo słaby stoper i powinien co najwyżej siedzieć na ławce ale już nudne stało się atakowanie Kew niezależnie czy zagrał źle czy dobrze, widać taka moda teraz .Chłop jest wątły , wolny i ma problemy z ustawianiem się i pytanie czy to wynika z jego niechlujstwa czy po prostu najzwyczajniej w świecie już nie daje rady . Miejcie pretensje do osób które go sprowadziły i niestety ale do Maaskanta który go wystawia w pierwszej 11.Ohydne już się robi to najeżdżanie na Kew bo chłop pewnie robi co może ale już najzwyczajniej w świecie jego czas minął a przecież nie powie trenerowi żeby go nie wystawiał w pierwszym składzie .To powinien wiedzieć trener .
|