Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7378
Stary 07.11.2011, 15:37
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A najgorsze (tak najgorsze) w tym wszystkim jest to że mecz z kompleksiarzami był z naszej strony jednym z lepszych, tylko przegranym. Niektóre nasze popisy (zwycięskie) jak z Zagłebiem były dużo słabsze. Gdzie zatem ta gra? A przepraszam - momenty były
czyli wczoraj rozegraliśmy niezłe zawody z drużyną która jechali wszyscy.Jest sie z czego cieszyć.
Gdzie Fulham gdzie Cracovia ?

Czekam na zmianę nazwy tematu na "nie jest". Zobaczymy czy sie doczekam już dziś czy może trwać to będzie do czerwca
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując