|
Ja tylko skopiuję moja wypowiedz z shoutbox-a:
Tak zwolnijmy Maskanta a na jego miejsce weźmy Jimeneza, on na pewno odniesie sukces przecież wszędzie odnosił sukces u Nas nie może być inaczej... Zaraz po tym jak Pan Prezes da mu kilka milionów euro na ściągnięcie kilku Hiszpanów lub greków...
Już to widzę:
- Panie Prezesie dam sukces ale potrzebuje 2-4 miliony euro na obrońców, pomocnika i napastnika
- Nie ma sprawy Manolo przyjdź po południu
Nie oszukujmy się kluby w których pracował Hiszpan mają zupełnie inny budżet od Wisły, on tutaj nic nie zdziała... Jedyne co może zrobić to sprowadzenie kolejnych "emerytów" (tym razem zaciąg hiszpańsko-portugalsko-grecki) na 1-2 sezony po czym przegra 3 mecze i też go wszyscy zwolnicie...
Dać czas do końca umowy i potem rozliczać, takie jest moje zdanie
|