Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7372
Stary 07.11.2011, 15:16
nesta napisał(a):Wyświetl post
Jedno, proste pytanie, ktore juz zadawalem. Na jakiej podstawie opieraja niektorzy, ze z Maaskantem za pare miesiecy/lat bedzie dobra i silna druzyna i ta stabilizacja przyniesie efekt ? Bo jak ja analizuje kariere Maaskanta to on zadnych powazniejszych sukcesow nie osiagnal. Wiec po prostu sie zastanawiam, nie jako krytyk ani jego fan, dlaczego akurat w Wisle jego trenerski talent ma eksplodowac i poprowadzic ten klub do wielkich sukcesow ?

Bylbym pierwszym, ktory walczy o dlugofalowa prace trenera gdybym widzial, ze jego cv pelne jest sukcesow. Co logiczne przy umozliwieniu takiemu szkoleniowcowi spokojnej pracy moznaby miec nadzieje, ze powtorzy je rowniez w nowym miejscu pracy. Moze za 1 rok, moze za 2, a moze za 3.
Na wiosnę - o ile nikt nie zawali przygotowań motorycznych - ci piłkarze będą grali lepiej. Obojętne czy to będzie Maskaant czy inny trener. Przykre to może, ale zagrali dwa razy więcej meczy niż Cracovia w tym kilka w pucharach. Przypominam, co mówił Paweł Brożek, że mecz w pucharach kosztuje go więcej niż dwa w lidze
Dlatego najlepiej prezentują się nowi Serbowie i osatnio Lamey i Diaz.
Po dobrym wypoczynku i sensownym okresie przygotowawczym Chavez będzie przypominał faceta z poprzedniej rundy a nie ochwaconą szkapę. Przykre to ale piłkarzy gracjących na wysokim poziomie co trzy dni to my nie mamy.
Odpowiedz cytując