|
Moim zdaniem największe szanse ma trójka trenerów
1. Grant
2. Jimenez
3. Prof Dumbledore
Ludzie ile razy już jedną nogą w Wiśle byli wspaniali trenerzy zobaczą zaplecze boisko stadion tylko 3 razy większa pensja niż na zachodzie mogła by ich skłonić do przyjścia do nas.
Moskal/Jakis zagraniczny trener średniak z jakimś niby sukcesem - to są realne opcję na tą chwile.
|