Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15438
Stary 07.11.2011, 14:54
matti123 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie postawa Chaveza, zawodnika bez którego nie wyobrażaliśmy sobie składu bez niego a teraz gra kiepsko i popełnia tak proste błędy. Z jakiego powodu zaliczył taki regres?
Bo go poznali w lidze. Juz kazdy wie ze jego jedynym atrybutem jest siła,a głowna bolączka Naszej pseudo obrony sa defensywne stałe fragmenty gry....wiec wystarczy zmięta wrzutka na nikogo a można wtedy Wiśle bramke wbić.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując