matti123 napisał(a):

|
Zastanawia mnie postawa Chaveza, zawodnika bez którego nie wyobrażaliśmy sobie składu bez niego a teraz gra kiepsko i popełnia tak proste błędy. Z jakiego powodu zaliczył taki regres?
|
Bo go poznali w lidze. Juz kazdy wie ze jego jedynym atrybutem jest siła,a głowna bolączka Naszej pseudo obrony sa defensywne stałe fragmenty gry....wiec wystarczy zmięta wrzutka na nikogo a można wtedy Wiśle bramke wbić.