Marszałek napisał(a):

|
A z tymi fachowcami to różnie bywa. Topowy gość może przyjść i do Polski. Zawsze kilka gorszy wpadnie, a jak coś nie wyjdzie to wytłumaczenia ma od groma. Brak zaplecza, brak pracy z młodzieżą, okrojony budżet transferowy,materiał piłkarsko podobny. A kaskę zawsze przytulić przez kilka miesięcy może. Kwestia smaku i aktualnych potrzeb finansowych. Z drugiej strony miasto ładne, wszędzie blisko, tylko w samolot się załadować. Żyć nie umierać. Tylko pogoda hujowa.
|
Jakiś przykład? Czy może fantazja dopisuje?
Trochę kasy wpadnie? To znaczy co - milion euro mu damy? Pół?
Jesteście śmieszni że w ogóle rozpatrujecie takie plotki. Ale łudźcie się dalej, zderzenie z rzeczywistością będzie bardziej bolesne...
Jimenez
EDIT: Czemu wy ciągle łapiecie się na takie kosmiczne plotki?