Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7360
Stary 07.11.2011, 14:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A z tymi fachowcami to różnie bywa. Topowy gość może przyjść i do Polski. Zawsze kilka gorszy wpadnie, a jak coś nie wyjdzie to wytłumaczenia ma od groma. Brak zaplecza, brak pracy z młodzieżą, okrojony budżet transferowy,materiał piłkarsko podobny. A kaskę zawsze przytulić przez kilka miesięcy może. Kwestia smaku i aktualnych potrzeb finansowych. Z drugiej strony miasto ładne, wszędzie blisko, tylko w samolot się załadować. Żyć nie umierać. Tylko pogoda hujowa.
Jakiś przykład? Czy może fantazja dopisuje?

Trochę kasy wpadnie? To znaczy co - milion euro mu damy? Pół?

Jesteście śmieszni że w ogóle rozpatrujecie takie plotki. Ale łudźcie się dalej, zderzenie z rzeczywistością będzie bardziej bolesne...

Jimenez

EDIT: Czemu wy ciągle łapiecie się na takie kosmiczne plotki?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.11.2011 o godz. 14:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując