|
Jakiekowliek działania zostaną podjęte, muszą to być działanai kompleksowe i głębokie. Podobnie, jak zwalniając teraz Maaskanta, nic nie osiągniemy, podobnie wywalając kilku graczy do MESY a zostawiając Maaskanta, też nic nie osiągniemy.
Maaskant powinien zostać zastąpiony przez znacznie lepszego, doświadczonego trenera, dla mnie to nie ulega wątpliwości. Ale nie w środku rundy. Po drugie, równolegle MUSI się zacząć budowa infrastruktury treningowej oraz wymiana najsłabszych ogniw naszego zespołu na piłkarzy zdolnych, ambitnych i perspektywicznych.
Przebudowa musi być kompleksowa. Działania pojedyncze będą działaniami doraźnymi.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|