|
Przynajmniej wiadomo, na kogo można w naszej drużynie liczyć. Myślę, że poza Wilkiem i Jovanovicem można liczyć na podobne zaangażowanie w przypadku Małego i Meliksona. Do tej czwórki można dodać Pareiko, który bardzo emocjonalnie podchodzi do porażek, widocznie też mu zależy.
Co z resztą? Reszta to piłkarze, dla których za późno już na nawiązanie romantycznej relacji z Klubem. Niestety, taka prawda. Grają tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Niby nic odkrywczego, ale mimo to uważam, że warto podkreślić po raz kolejny.
Zarówno Melikson jak i Jovanovic mieli w poprzednich klubach bardzo dobre relacje z kibicami, byli szanowani. Wiedzą, że kibicowanie dla niektórych to coś więcej niż machanie szalikiem. To widać na boisku.
Melikson, jak sam twierdzi, może być gotów na Śląsk. Mały być może zagra końcowkę rundy, ale to wielka niewiadoma.
Powód: odpowiedz
Ostatnio edytowane przez tomsts : 07.11.2011 o godz. 14:03.
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
|