Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7343
Stary 07.11.2011, 13:25
ktoś tu pisał czy Manolo Jimenez nie został zatrudniony dlatego że Valckx tego nie chciał... Dokładnie tak było, Valckx przyjął propozycję bycia dyrektorem sportowym ale trenerem musiał zostać Maaskant, rzeczywiście ciekawostka nt Manolo, zobaczymy jak się to wszystko do zimy potoczy, ale za Roberta nic nie ugramy, zero treningów stałych fragmentów gry, strzałów, podań, a jedyne czego się nauczyli piłkarze... to jak dojechać rowerem do Tyńca itp itd...
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując