Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#557
Stary 07.11.2011, 13:07
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Może nie widzisz różnicy, ale MC i MU to równorzędne zespoły. Natomiast taka Cracovia, to co to jest? Ostatni zespół w tabeli, który do meczu z Wisłą ugrał tylko 6 punktów, a na własnym stadionie zdobyli cały 1 punkt. Od trzech sezonów pasiaki powinni spaść, ale ciągle jakoś się ratują. Wygrani z nimi to był obowiązek grajków Wisły, albo chociaż remis. Nie frajerska przegrana.
Był taki mecz w drugiej lidze gdy Wisła przepierdo__la z Cravocią na własnym obiekcie mając aspiracje by walczyć o pierwszą ligę! Derby przy Kałuży coprawda wygrali... ale to był jeden wielki śmiech i nikt z kibiców do tego meczu raczej nie chce wracać!

Był też nie tak dawno i taki sezon, w którym nasze grajki coprawda nie dały dupy w meczach derbowych ale na zakończenie sezonu zrobili największy blamaż jaki w życiu przeżyłem! Co najśmieszniejsze Wisła miała na koncie tylko 4 porażki, a jednak Cracovia była 4 miejsca wyżej od Wisły!

Był też taki mecz na Suchych Stawach, w którym to Wisła z kretesem przeje__ła w derbach tytuł Mistrza Polski, na rzecz zaprzyjaźnionego Lecha... to był ból!

To że Cracovia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli nie znaczy, że jej gracze są inwalidami i nie potrafią kopać w piłkę! Nie leży w moim interesie co u nich szwankuje, ale wiem jedno... ich potencjał nie różni się niczym od Lechii, która w zeszłym roku wyskoczyła jak guma z majtek i też nie potrafie zrozumieć fenomenu Śląska, który też nie ma stylu, gra jednostajnym tempem, a jedynym elementem piłkarskim w którym przewyższa pozostałych to skuteczność! Skoro dla Śląska strzela Voskamp, dlaczego nie mógł wreszcie się odblokować v.d.Biezen? Pewnie teraz znów kilkanaście kolejek nie strzeli gola, bo będą go kryli obrońcy!
Jak można dopuścić by chłopa mieżącego prawie 2 metry krył pokurcz, który uwieszony na jego plecach wyglądał niczym tornister na gimnazjaliście? Przypuszczam że Bunoza by sobie spokojnie poradził z wybiciem piłki w tej sytuacji! Nie uważam też by Jaliens grał fatalnie, ale mając obok siebie takich wirtuozów jak Lamey, sam nie wie czy ma go asekurować czy pilnować środka! Jedyni zawodnicy z Wisły nadający się na obronę to Jovanović, Jaliens, Bunoza i Diaz! Innego zestawienia na ten moment nie widzę!

Błędem Wisły jest było to, że zbyt pochopnie pozbywali się niektórych zawodników! Dla nich nie liczyła się praca od podstaw tylko im potrzebny był zawodnik na gwałt... na wczoraj!
Ćwielong we Wiśle się nie nadawał, w Śląsku gra naprawde fajną piłkę. Jak dla mnie Małecki w niczym go nie przewyższa!
Mączyński we Wiśle się nie nadawał, w Górniku z Kwiekiem tworzą całkiem fajną pare środkowych pomocników. Mąka dużo widzi, potrafi nieszablonowo zagrać i co najważniejsze potrafi wrzucić na napastników górną piłkę... zdecydowanie wolał bym oglądac jego aniżeli Jirsaka! Nawet darka Zawadzkiego bym wolał!
Kuzera... jednak w Koronie jakoś na niego stawiają i odpłaca się solidną grą.
Nawotczyńskiego Wisła sama załatwiła... teraz gra po drugiej stronie Błoń i gra całkiem dobrze. Jedynie żal było patrzeć ile w nim nienawiści do Wisły! Kaczmarek również... wychowanek Wisły uratował 3 pkt. Cracovii.

O Lisowskim z Widzewa nikt nie chciał słyszeć... a facet naprawde w Koronie robi wielką robotę na lewej obronie, ciągnie skrzydłem i ma niezłe pierd__nięcie w nodze! A my kiedy wreszcie strzelimy bramkę z wolnego?

Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
co ty porównujesz jakichś pedałów z anglii do derbów Krakowa ? ćpałeś z trenerem czy to za dużo koziołków na kjsach ?
Porównuje... bo te pedały byli, są i będą przez nas niedoścignieni! dlatego właśnie to robie! Wisła przegrała na Kałuży pierwszy raz od 28 lat i afera koperkowa! Wszyscy będą się na klub wypinać bo tak wypada, bo duma została naruszona! Jak tamci grali w piłkę minęło 30 lat zanim ktoś wpadł na to by założyć Wisłę i Cracovię... a Premier League to nie festynowe rozgrywki o darmowe startery od prezesa T-Mobile.

Co do ćpania z trenerem... jeśli mi możesz załatwić taką "sesję" z Maaskantem... prosze Cię bardzo. Choć zdecydowanie wolę z nim pogadać w parku Jordana, bo często go tam można spotkać i jeśli tylko będziesz chciał to z nim porozmawiasz na spokojnie.

Jeśli zaś chodzi o drugą część pytania... nie miałem okazji dachować samochodem w ostatnich latach, ale może tej zimy się coś wydarzy

Kurz napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj zabrakło jedynie skuteczności i wyniku, a nie charakteru. Sytuacji i dobrych akcji było więcej niż w dwóch poprzednich meczach z Pasami, które były piłkarskimi syfami w naszym wykonaniu. Rozumiem, że wynik zaciera wrażenia, ale wczoraj w porównaniu do tego co mieliśmy ostatnio okazję obserwować, nasi zapierdalali na boisku.
Tylko że tego nikt nie zauważa, bo wtedy Meliksonowi siadła piłka na głowę przy rzucie rożnym... skończyło się 1:0 i szlachta rządziłą pół roku na mieście!
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 07.11.2011 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując