|
Do wy.......enia jest Lamey, Jaliens i Chavez a nie trener.Zrozumcie, że "tak krawiec kraje jak mu materiał staje"
"
Z takimi kopaczami i tak sukcesów nie osiągniemy, dlatego Pan Cupiał jeśli nie zrozumie, że Wisła to nie jest studia bez dna, będzie cały czas tak samo.
Przyjdzie np taki Jimenez, na początku zadziała efekt miotły, ale zaczną się porażki i jego będziecie chcieli zwolnic, bo kopacze nagle zapomną jak się wymienia piłki na pełnej szybkosci.W tym klubie trzeba kopaczom dać do zrozumienia, że nie są świetymi krowami.Jeśli nie chcę im się zapierdalać, to niech grają w młodej ekstraklasie.To nie kopacze decydują kiedy ma trener odejsć.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 07.11.2011 o godz. 13:06.
|