kacpaw91 napisał(a):

Moim zdaniem jest tylko 8 piłkarzy zagranicznych, których należy zatrzymać u nas:
1. Melikson
2. Biton (warto wydać te 1.600.000)
3. Jovanović
4. Iliev
5. Nunez (zakup Bitona może wykluczyć zakup Nuneza)
6. Genkov
7. Pareiko
8. Chavez (w formie z wiosny)
Resztę można zastąpić polskimi zawodnikami lub grającymi w naszej lidze:
Jaliens -> Głowacki (30.06.2012)
Lamey -> Nalepa (jako rezerwowy prawy obrońca mógłby być)
Bunoza (wypożyczyć) -> Celeban (30.06.2012)
Diaz, Paljić -> Dudu (30.06.2012), Pawelec (30.06.2012)
Jirsak -> Janota (30.06.2012 z opcją przedłużenia o rok), Dżalamidze (300.000)
Kirm -> ?
Jovanić -> Pawłowski, Skorupski (ktoś powie, że zagrali dopiero kilka dobrych meczów, dla porównania kilka meczów Jovanić zagrał przez ostatnie półtora roku; poza tym podobno w klubie są plany, aby bramkarz był Polakiem)
Do tego przyda się jako uzupełnienie kadry: Chrapek
|
NIe Nunez za takie pieniądze to chyba jakiś żart.....