Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7325
Stary 07.11.2011, 12:51
FraMat, gra ofensywna zespołu ma na celu zdobywanie bramek albo przynajmniej stwarzanie sytuacji umożliwiających ich zdobycie. Samo wymienianie nawet miliona pytań ciągle wszerz boiska (jak ma to miejsce w Wiśle) bez zdobywania przestrzeni nie ma sensu i nie jest przejawem wypracowanego stylu gry, ale właśnie obnaża braki zespołu w przygotowaniu taktycznym. Innymi słowy, RM chciałby, żeby Wisła grała w sposób, który opisujesz, ale niestety do tej pory nie potrafił do takiego stanu rzeczy doprowadzić.
Ostatnio edytowane przez Galonek : 07.11.2011 o godz. 12:54.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując