Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7312
Stary 07.11.2011, 12:29
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Przegraliśmy najważniejszy mecz w rundzie, a on jest zadowolony. Mało tego, ty, rzekomo kibic Wisły, mu przyklaskujesz. Cyrk. Jak ci ktoś pluje w twarz, też mówisz, że deszcz pada, albo że to na pewno tego drugiego chciał opluć?
kto powiedział, że trener jest zadowolony?
Nie twórz kolejnych mitów
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post


Ale ty oglądasz mecze Wisły, czy piszesz o Wiśle, którą prowadzisz w FM?
W zasadzie to niemusiałem i nie muszę Ci odpowiadać. I tak wiesz lepiej, jak się okazuje. Oglądałeś kiedyś mecz Wisły pod kątem schematów?
Z mojej strony OT. Skoro odpowiadam rzeczowo na twoje pytanie, a Ty nie zadajesz sobie trudu, żeby się nad tym zastanowić to po co mam dalej pisać?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując