podszywacz napisał(a):

|
Ciekawe co na koniec sezonu jak Wisła zdobędzie MP powiedzą przeciwnicy Maaskanta. Zapewne to samo co przeciwnicy Skorży na wiosnę. Wtedy go zwalniali a teraz całują po dupie.
|
"K.wa jak się cieszę, że się myliłem".Każdy, kto ma choc odrobine przyzwoitości.