Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7311
Stary 07.11.2011, 12:21
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co na koniec sezonu jak Wisła zdobędzie MP powiedzą przeciwnicy Maaskanta. Zapewne to samo co przeciwnicy Skorży na wiosnę. Wtedy go zwalniali a teraz całują po dupie.
"K.wa jak się cieszę, że się myliłem".Każdy, kto ma choc odrobine przyzwoitości.
Odpowiedz cytując