Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7307
Stary 07.11.2011, 12:14
Nie wrzucajcie Valckxa i Maaskanta do jednego wora. To, że obaj są Holendrami nie znaczy, że ich ocena musi być taka sama. Pomijając kwestię, czy należy zwolnić Maaskanta już teraz, czy po rundzie/sezonie, to Valckxa bezwzględnie należy pozostawić na stanowisku.

Podszywacz, a co powiedzą zwolennicy Maaskanta, kiedy na koniec sezonu Wisła zajmie miejsce 6-8 w tabeli?
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując